wtorek, 9 grudnia 2014

KONKURS. Magiczne gumki Loom - seria wyjątkowych poradników.

Kiedy w ubiegłym roku pisałam na blogu o zestawie do robienia gumowych bransoletek na rękę Rainbow Loom, nie sądziłam, że chwilę później dzieci w Polsce oszaleją na punkcie zabawy kolorowymi gumkami. A ponieważ kreatywność dzieci nie ma granic, ciągle jesteśmy świadkiem rozkwitu nowych form i kształtów, które wyczarowują za ich pomocą. Podziwiamy już nie tylko gumowe ozdoby, biżuterię, torebki, figurki, ostatnio widziałam ubrania przygotowane za pomocą tej techniki. Nic nie ogranicza wyobraźni dzieci, poza ilością posiadanych gumek i czasu, którym dysponują.

Po czym można poznać, że zabawka jest atrakcyjna dla dzieci? Otóż jednym z wyznaczników jej popularności są liczne społeczności, które jak grzyby po deszczu wyrastają wokół niej. Tak też dzieje się wokół gumek Loom. Niezliczona liczba forów internetowych, eventy fanów, liczne grupy na serwisach społecznościowych oraz tysiące filmów instruktażowych, które w ostatnim roku pojawiły się w Internecie, jednoznacznie potwierdzają, że moda na zaplatanie gumek przeżywa właśnie swój renesans. Ponieważ każdy zakochany w gumkach fan ciągle szuka nowych technik i pomysłów na projekty, dziś chcemy zaprezentować Wam serię czterech fantastycznych kolorowych poradników dla wszystkich miłośników zabawy kolorowymi gumkami. 
 

"Magiczne gumki Loom", bo taką nazwę noszą te cztery książki Wydawnictwa Wilga, zawierają po 25 niezwykłych i oryginalnych pomysłów na prawdziwe cuda z gumek. Projekty gwarantują fantastyczną zabawę, są wśród nich etui na telefon, nakładka na ołówek oraz liczne ozdoby do noszenia, takie jak spinki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki, a nawet pasek do zegarka. Znajdziemy tam również propozycje dekoracji świątecznych i karnawałowych: bałwanek, świecące gwiazdki, duch, czarny nietoperz, oraz wiele innych niezwykłych propozycji. Każdy z projektów jest przedstawiony w bardzo prosty i czytelny sposób. Poradnik jest prezentacją pomysłów nie tylko dla zaawansowanych użytkowników gumek Loom, również początkujący nie będą mieli problemów z ich zaplataniem.

A teraz miła wiadomość dla czytelników naszego bloga. Dzięki uprzejmości Grupy Wydawniczej Foksal, mamy dla Was trzy zestawy tych fantastycznych książek. Poniżej zapoznacie się z zasadami konkursu, dzięki któremu możecie stać się właścicielami tej atrakcyjnej nagrody.


 Konkurs trwa od 9 do 23 grudnia 2014 roku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres przystanrodzina@gmail.com zdjęcie najciekawszego projektu wykonanego przez Twoje dziecko za pomocą gumek Loom.

Spośród wszystkich otrzymanych zdjęć zostaną wytypowane trzy,
które zostaną nagrodzone zestawami książek "Magiczne gumki Loom".

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 24 grudnia 2014 roku.
Życzymy miłego zaplatania i zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie!

2 komentarze:

  1. a gdzie pojawią się wyniki konkursu ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu, jako nowy post opublikowany w dniu 24 grudnia.

      Usuń