czwartek, 18 września 2014

Bazgroszyty do druku – czyli już nie musisz czekać na przesyłkę z niespodzianką dla Twojego dziecka.Idzie jesień – ale w czasie deszczu dzieci nie muszą się nudzić. Wystarczy skorzystać z opcji Bazgroszyty do druku. Na czym to polega i o co chodzi? Dlaczego to jest takie proste.


Bazgroszyty to edukacyjne zeszyty i książeczki dla dzieci w wieku 3-8. Poświęcone są wspieraniu różnych umiejętności, istotnych w rozwoju dziecka w okresie przedszkolnym i wczesno-szkolnym. Ćwiczenia i zadania z Kredziakami dotyczą takich tematów jak: Grafomotoryka, Alfabet, Logiczne myślenie i Matematyka, Test gotowości szkolnej, język angielski czy emocje. Bazgroszyty do druku to nie są fizyczne zeszyty – to pliki, które można szybko i łatwo pobrać na swój komputer. Wówczas masz do nich dostęp w każdej chwili i możesz je drukować wielokrotnie. Daje to możliwość dziecku wypełnienia danej karty po kilka razy, a ponieważ wszystkie ćwiczenia mają charakter otwarty. Dziecko używa swojej wyobraźni i może wypełniać, ćwiczyć i kolorować Bazgrokarty na wiele sposobów.

Gdy nasz mały rozrabiaka nie może się zdecydować czy ufoludek ma być zielony, czy niebieski, nie ma problemu, obrazek może pokolorować w dwóch wersjach. Kredka wyjechała za linie i teraz liście tulipana też są czerwone? Drukujesz jeszcze raz i można poprawić. Bazgroszyty w formacie PDF dostępne są od razu, więc możesz zapomnieć o awizo czy wypatrywaniu listonosza. W czasie deszczu dzieci nie muszą się nudzić. Gdy kaprysy pogody zatrzymają was w domu, wystarczy zalogować się do serwisu i zabawa gotowa. 

Karty w Bazgroszytach do druku zebrane są w zestawy tematyczne poświęcone otaczającej nas rzeczywistości i rozwijające określone umiejętności. Dostępne są Bazgroszyty uczące angielskich słówek poprzez RYSOWANIE - w łatwy dla dziecka sposób. Są tak zorganizowane by labirynty, krzyżówki i zadania myślowe ułatwiały zapamiętywanie. Literki wpisują się w rysunki, dzięki czemu kojarzą się ze słówkiem. Kolorowanie to świetny sposób na zapoznanie się z literkami. Wypełnianie kart daje satysfakcje z wykonania zadania, a rysowanie sprawia dziecku przyjemność. To ważne podwójne pozytywne wzmocnienie – dobre emocje sprzyjają procesom zapamiętywania i budują pewność siebie. Dzięki temu nauka idzie niejako mimochodem. Na kartach kryją się ciekawostki ze świata, które potrafią zaskoczyć i dorosłych. Chcąc oferować dzieciom jak najwięcej, Bazgroszyty są stworzone tak, by rozwijały jednocześnie najważniejsze umiejętności. Rysując i kolorując, dziecko ćwiczy grafomotorykę rączki, przygotowuje się do nauki szkolnej, poszerza swoją wiedzę i rozwija wyobraźnię. Opanowanie kluczowych kompetencji ważne jest nie tylko, aby być gotowym do podjęcia nauki w szkole, ale także dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Spędzając dzień przed rozmaitymi ekranami nie zapominajmy o podstawach. Sprawność ruchowa rączki przedszkolaka wymaga jeszcze dużo treningu nim nabierze precyzji. Dziś, gdy nawet listę zakupów możemy wprowadzić do telefonu, łatwo jest zaniedbać ten obszar u dziecka. Zaprzęgnijmy, więc nowoczesną technologię do rozwoju dziecka i pomóżmy mu przygotować się do nauki pisania i edukacji szkolnej. 

Bazgroszyty do druku są dostępne o każdej porze, od zaraz, kiedy chcesz. W ofercie znajdują się specjalnie przygotowane zestawy i mega pakiety z dużą ilością kart w promocyjnych cenach. 

Zapraszamy na Bazgroszyt.pl

3 komentarze:

  1. A ja dziś szukałam kart do kolorowanie dla Ali.Muszę zerknąć na stronę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już od dawna myślałam że by wydrukować karty do nauki literek

    OdpowiedzUsuń
  3. zawsze chciałam spróbować tych bazgrozeszytów

    OdpowiedzUsuń